Konsultāciju līnija  +371 24245466 Sazinaties ar mums serviss@protams.lv

2016. gada 4.aprīlī Daugavpils Universitātes Informātikas katedra organizē olimpiādi lietišķajā informātikā skolēniem „Paskāla ritenis”

Šogad Olimpiādē piedalījās dalībnieki no vairāk nekā 30 Latvijas pilsētām un novadiem.

Olimpiādes mērķis - paplašināt un nostiprināt skolēnu teorētiskās un praktiskās zināšanas lietišķajā informātikā, popularizēt mūsdienu informācijas tehnoloģijas. Kļūstot par olimpiādes uzvarētāju vidusskolas klašu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņu grupā (3 godalgoto vietu ieguvēji), skolēnam būs priekšrocības iestāties DU bakalaura studiju programmā „Datorzinātnes” un profesionālajā augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „Informācijas tehnoloģijas”. Dalībnieki, kuri nebūs ieguvuši godalgotas vietas, saņems atzinības rakstus un pateicības.

Ņemot vērā SIA „PROTAMS” un „1C:ANDI” prioritātes izglītības sponsorēšanas un atbalsta jomā, arī mēs atbalstam olimpiādes „Paskāla ritenis” organizētājus un dalībniekus.

Olimpiādes rezultāti tiks paziņoti 12.04.2016. – http://paskalaritenis.ik.du.lv

01 Aprīlis 2016

Pieteikšanās forma

Par mums

PROTAMS - esam vienā komandā ar Jums! Izstrādājam, testējam un ieviešam programmatūru pēc pieprasījuma. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klientu pasūtījumi. Izprast klienta biznesa vajadzības un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir PROTAMS komandas galvenais uzdevums, ar kuru mūsu darbinieki teicami tiek galā.

Kontaktu informācija

Esiet laipni gaidīti mūsu biroja!

Daugavpils, 18. Novembra 18A
+371 22080511
 +371 24245466
 serviss@protams.lv

AKTUALITĀTES JŪSU E-PASTĀ