Konsultāciju līnija  +371 24245466 Sazinaties ar mums serviss@protams.lv

Cienījamie uzņēmēji un grāmatveži!

Grāmatvedības programmai  1C:Mikrouzņēmums  ir pieejami jauninājumi  1.6.32.1.
Sīkāka informācija pievienotajos failos vai vietnē.

Programma:

“1С:Мikrouzņēmums 8” – bezmaksas grāmatvedības uzskaites programma mikrouzņēmumiem, kura satur visus grāmatvedības uzskaites pamatvirzienus.
Programma “1С:Мikrouzņēmums 8” tiek atjaunināta bez maksas pēc likumdošanas grozījumu publicēšanas.
Tas ir gatavs risinājums vienas mikrouzņēmuma grāmatveža darba vietas automatizācijai.
Programma izstrādāta uz 1C:Uzņēmums 8 tehnoloģiskās platformas pamata, tajā iekļauta konfigurācija “1С:Мikrouzņēmums 8” un platforma 1C:Uzņēmums 8.

Uzstādīšana:

Pēc reģistrēšanas vietnē, kopā ar programmu Jūs saņemsiet licences numuru un PIN kodu, kuru jānorāda pirmo reizi startējot programmu. Vietnē pieejama detalizēta instrukcija par programmas uzstādīšanu Jūsu datorā.
Programmas uzstādīšana ir pietiekami vienkārša un firma ANDI M bez maksas nekonsultē programmas uzstādīšanas jautājumos.

Programmas iespējas:

Tipveida konfigurācija „1C:Мikrouzņēmums 8” iekļauj grāmatvedības uzskaites, kā arī reglamenta pārskatu sagatavošanai nepieciešamo funkcionālu. Bezmaksas versija „1C:Мikrouzņēmums 8” paredzēta saimnieciskās darbības uzskaites automatizācijai nelielos uzņēmumos, kuros ar programmu strādā viens grāmatvedis un, kuriem nav nepieciešamas izmaiņas tipveida konfigurācijā.

Lai saņemtu programmas izmantošanas elektronisko licenci, lietotājam elektroniskā veidā jānoformē pieteikums vietnē. Ja pieteikums tiek apstiprināts, lietotājam tiek nosūtīta elektroniska vēstule, kura satur turpmākās instrukcijas. Ar "1С:Мikrouzņēmums 8" piegādes īpatnībām var iepazīties firmas „1C:ANDI” vietnē vai firmas „1C” vietnē.

09 Marts 2016

Pieteikšanās forma

Par mums

PROTAMS - esam vienā komandā ar Jums! Izstrādājam, testējam un ieviešam programmatūru pēc pieprasījuma. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klientu pasūtījumi. Izprast klienta biznesa vajadzības un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir PROTAMS komandas galvenais uzdevums, ar kuru mūsu darbinieki teicami tiek galā.

Kontaktu informācija

Esiet laipni gaidīti mūsu biroja!

Daugavpils, 18. Novembra 18A
+371 22080511
 +371 24245466
 serviss@protams.lv

AKTUALITĀTES JŪSU E-PASTĀ