Konsultāciju līnija  +371 24245466 Sazinaties ar mums serviss@protams.lv

MŪSU KOMANDAS VĒRTĪBAS

 

PROTAMS misija ir dot iespēju lietot un izprast mūsdienīgas, ērtas un uzticamas biznesa vadības risinājumus pēc iespējas lielākam klientu skaitam. Ikviens ir pelnījis izvēlēties un saņemt labāko, drošāko, iedarbīgāko apkalpošanu un programmatūru.

PROTAMS pastāv tāpēc, lai Jūs varētu saņemt sev nepieciešamo palīdzību un konsultācijas jebkurā ar Jūsu ikdienas darbu saistīto jautājumu neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā Jūs atrodaties un ar ko nodarbojieties.

PROTAMS vīzija ir būt labākajiem savā segmentā ar atzītiem zīmoliem un profesionālo komandu.

Vērtības:
Pretimnākšana Mūsu mērķis – klientu pilnīga apmierinātība.
Izaicinājums Mēs esam atvērti un gatavi jaunām idejām.
Uzticēšanās Mums tas ir svarīgi.

Mēs būsim priecīgi strādāt Jums un ar Jums.
Ar cieņu, Anita Franckeviča.

KO MĒS DARAM

Web lapu izstrāde 50%
Biznesa automatizācijas un vadības sistēmas uzturēšana 90%
Programmešanas pakalpojumi 60%
Korporatīvo sistēmu izstrāde 80%

   KATRA UZŅĒMUMA SVARĪGĀKĀ SASTĀVDAĻA IR CILVĒKI. ŠĪ IR MŪSU KOMANDA!


Konsultante

Mūsu veiksmīgas sadarbības pamatā ir spēja uzticēties. Lai tāda izveidotos, konsultantam jābūt zinošam, lai viņa ieteikumi balstītos uz faktiem, likumiem, nevis sajūtām. Cenšos izmantot vienkāršotu valodu, lai būtu skaidrs – ne tas ir profesionālis, kurš sarežģīti runā, bet tas, kurš spēj izskaidrot saprotami.

Programmētajs

Uzņēmumā Protams ir lieliska darba pieredze. Man ir iespēja strādāt ar interesantiem cilvēkiem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un rīkus. Es mīlu savu darbu un kolēģus. Viennozīmīgi jūtos enerģijas un entuziasma pilns mācīties ko jaunu katru dienu.

Konsultante

PROTAMS ideāls grāmatvedis/konsultants – tāds uz ko var pilnībā paļauties, kas palīdzēs atrast risinājumus pat sarežģītās situācijās. Cienu un atbalstu katru klientu. Esmu priecīga ka man ir iespēja īstenot savas prasmes, paust savu attieksmi, atklāt savas rakstura īpašības un būt saskaņā ar savu pašuztveri.

Programmētaja

Programmēšana ir radošs darbs, tā nav tikai matemātisku formulu rakstīšana visas dienas garumā. Dažreiz es kādu darbu atlieku un gaidu, kamēr atnāks mūza, citādi darbs lēni iet uz priekšu. Man maksā par to, ka nodarbojos ar savu hobiju.

 

Klientu atbalsts
Klientu apkalpošanas serviss

PROTAMS palīdzēs, konsultējot pa tālruni, Skype, e-pastu, kā arī izmantojot attālinātās administrēšanas rīkus vai aizbraucot pie Jums. Lielāko daļu konsultāciju, apmācību, klienta regulāru datorsistēmu uzturēšanu un apkalpošanu veicam, izmantojot attālināto pieslēgumu.

Varbūt tu?
Piesakies uz kādu vakanci

Sazinies ar mums! Pārbaudi šobrīd aktuālās vakances vai arī sūti savu sadarbības piedāvājumu uz serviss@protams.lv

Par mums

PROTAMS - esam vienā komandā ar Jums! Izstrādājam, testējam un ieviešam programmatūru pēc pieprasījuma. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klientu pasūtījumi. Izprast klienta biznesa vajadzības un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir PROTAMS komandas galvenais uzdevums, ar kuru mūsu darbinieki teicami tiek galā.

Kontaktu informācija

Esiet laipni gaidīti mūsu biroja!

Daugavpils, 18. Novembra 18A
+371 22080511
 +371 24245466
 serviss@protams.lv

AKTUALITĀTES JŪSU E-PASTĀ