Konsultāciju līnija  +371 24245466 Sazinaties ar mums serviss@protams.lv

HELP

Aplikācija tiek izmantota, lai nodrošinātu attālinātu atbalstu mūsu klientiem

KLIENTIEM

Reģistrējieties klientu zonā, lai automātiski lejupielādētu programmatūru

MĀJAS LAPAS

Mēs piedāvājam izstrādāt draudzīgas, ērtas un kvalitatīvas mājas lapas

INSTRUKCIJAS

Dokumentu un instrukciju lejupielādēšanai nepieciešama klienta parole

PROTAMS specializācija – programproduktu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

Paldies, ka apmeklējāt mūsu vietni, lai iepazītos ar mūsu uzņēmumu un tā darbības principiem. Mēs ceram, ka pēc tuvākas iepazīšanās ar mums, mūsu uzņēmuma vērtībām, komandu, pakalpojumiem un programproduktiem, Jūs gūsiet pārliecību, ka tieši PROTAMS ir īstais sadarbības partneris!

Esam jauns uzņēmums, jau kopš 2010. gada mēs strādājam programmēšanas pakalpojumu tirgū, un šajā periodā esam kļuvuši par savas jomas profesionāļiem. Kompānijas darbības laikā, pamazām, bet mērķtiecīgi attīstām savu uzņēmumu, pamatojoties uz tādām vērtībām kā: kvalitāte, godīgums, efektivitāte un patiesa izpratne par klientu vajadzībām. Esam orientēti uz godprātīgas, atklātas un draudzīgas sadarbības vides izveidi.

Mūsu programmproduktu un pakalpojumu augsto kvalitāti jau ir novērtējušas vairāk nekā 400 vietējās komercsabiedrības, kas ietver gan nelielus uzņēmumus, gan individuālos komersantus, gan arī lielos ražotājus ar īpatnējām uzskaites sistēmām, kuras arī esam spējuši automatizēt. 

Mūsu uzņēmuma mērķis ir efektīvu un integrētu biznesa līdzekļu izstrāde, kas, pateicoties automatizācijai un optimizācijai, sekmē klientu biznesa attīstību, uzlabo ikdienas darba un resursu patēriņa efektivitāti, ieviešot gudrus, ērtus un apķērīgus IT risinājumus.Individuālā pieeja katram klientam dod iespēju piedāvāt optimālāko programmatūras izvēles iespēju atkarībā no uzņēmuma lieluma, specifiskajām vajadzībām un esošajiem tehniskajiem resursiem. Mēs regulāri papildinām mūsu zināšanas un kompetenci šajā jomā, un sekojam līdzi IT jaunumiem. Palīdzēsim izskaidrot Jums radušos IT jautājumus vienkāršā, labi saprotamā valodā un dalīsimies savā pieredzē.

Mēs esam gatavi kopā ar Jums veikt sarežģīto ceļu no apsekošanas līdz veiksmīgai automatizācijas procesa ieviešanai, kā arī uzņemamies daļēji vai pilnībā kontrolēt tālāk nepieciešamo tehnisko uzturēšanu.

Izsakām pateicību arī katram mūsu esošajam klientam un sadarbības partnerim. Pateicoties tieši Jums, mums tiek dota iespēja turpināt uzņēmuma attīstību, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti, saglabājot uzņēmuma stabilās vērtības. Paldies par visu šo laiku, kurā Jūs esat novērtējuši mūsu attieksmi un mūsu darbu - tas dod mums entuziasmu un enerģiju strādāt ar prieku un censties vēl vairāk, lai piedāvātu Jums arvien labāku servisu un plašāku pakalpojumu klāstu.

Mums ir svarīgi Jūsu panākumi!

Tālrunis: +371 24245466
Mobilais: +371 22080511
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rekvizīti

SIA PROTAMS
PVN nr.: LV41503049908
Juridiskā adrese: 18. Novembra 18A, Daugavpils, LV-5401

Konta numurs

Konta nr: LV74HABA0551027672300
Banka: a/s Swedbank
Kods: HABALV22

Par mums

PROTAMS - esam vienā komandā ar Jums! Izstrādājam, testējam un ieviešam programmatūru pēc pieprasījuma. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klientu pasūtījumi. Izprast klienta biznesa vajadzības un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir PROTAMS komandas galvenais uzdevums, ar kuru mūsu darbinieki teicami tiek galā.

Kontaktu informācija

Esiet laipni gaidīti mūsu biroja!

Daugavpils, 18. Novembra 18A
+371 22080511
 +371 24245466
 serviss@protams.lv

AKTUALITĀTES JŪSU E-PASTĀ